0430300001-03-R0
Numărul produsului DigiKey
0430300001-03-R0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-03-R0
Descriere
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 20 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 3,00" (76,20mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Culoare
Roșu
Lungime
3,00" (76,20mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 409
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
În stoc: 449
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
În stoc: 678
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040R RED
4" PRE-CRIMP A2040R RED
În stoc: 10
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED
În stoc: 350
8" PRE-CRIMP A2040R RED