0190700014-10-A9-D
Numărul produsului DigiKey
0190700014-10-A9-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0190700014-10-A9-D
Descriere
10" JUMPER 3075 OR001 ORANGE
Referință client
Descriere detaliată
Portocaliu 18AWG Derivație șuntare Terminal inelar (știft nr. 8) la terminal inelar (știft nr. 8) Cositor 10,0" (254,0mm)
Categorie
Diametru fir
18AWG
Producător
Molex
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Portocaliu
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact
Stare piesă
Activ
Număr de rânduri
1
Capăt contact
Terminal inelar (știft nr. 8) la terminal inelar (știft nr. 8)
Număr de conductoare
1
Lungime
10,0" (254,0mm)