0039000040-12-R4
Numărul produsului DigiKey
0039000040-12-R4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000040-12-R4
Descriere
12" PRE-CRIMP A2015 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 24 Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Culoare
Roșu
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 235
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
În stoc: 160
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2015 RED
3" PRE-CRIMP A2015 RED
4" PRE-CRIMP A2015 RED
5" PRE-CRIMP A2015 RED
6" PRE-CRIMP A2015 RED