0039000038-12-Y2
Numărul produsului DigiKey
0039000038-12-Y2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000038-12-Y2
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
Referință client
Descriere detaliată
Galben AWG 22 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Galben
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2016 YELLOW