0039000038-12-R9-D
Numărul produsului DigiKey
0039000038-12-R9-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000038-12-R9-D
Descriere
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu 18AWG Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
18AWG
Producător
Molex
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Roșu
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact
Stare piesă
Activ
Număr de rânduri
1
Capăt contact
Soclu la soclu
Număr de conductoare
1
Lungime
12,0" (304,8mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 495
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
În stoc: 1167
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
În stoc: 750
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
În stoc: 1
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED