0039000038-12-L0
Numărul produsului DigiKey
0039000038-12-L0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000038-12-L0
Descriere
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Referință client
Descriere detaliată
Albastru AWG 20 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Culoare
Albastru
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 321
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
În stoc: 78
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
În stoc: 404
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
În stoc: 260
12" PRE-CRIMP A2040 RED
În stoc: 382
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040 BLUE
În stoc: 222
3" PRE-CRIMP A2040 BLUE
În stoc: 0
4" PRE-CRIMP A2040 BLUE
5" PRE-CRIMP A2040 BLUE
6" PRE-CRIMP A2040 BLUE