0039000038-10-R9-D
Numărul produsului DigiKey
0039000038-10-R9-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000038-10-R9-D
Descriere
10" PRE-CRIMP A2064 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu 18AWG Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 10,0" (254,0mm)
Categorie
Diametru fir
18AWG
Culoare
Roșu
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
10,0" (254,0mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 1
Culoare alternativă
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
În stoc: 490
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
În stoc: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
În stoc: 0
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED