0008500113-10-B2-D
Numărul produsului DigiKey
0008500113-10-B2-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0008500113-10-B2-D
Descriere
10" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Referință client
Descriere detaliată
Negru AWG 22 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 10,0" (254,0mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Negru
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
10,0" (254,0mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 183
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
10" PRE-CRIMP A2016 BLUE
În stoc: 0
10" PRE-CRIMP A2016 BROWN
În stoc: 0
10" PRE-CRIMP A2016 GREEN
10" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
În stoc: 1
10" PRE-CRIMP A2016 RED
În stoc: 62
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016 BLACK
3" PRE-CRIMP A2016 BLACK
4" PRE-CRIMP A2016 BLACK
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
6" PRE-CRIMP A2016 BLACK