0008500113-05-R4-D
Numărul produsului DigiKey
0008500113-05-R4-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0008500113-05-R4-D
Descriere
5" PRE-CRIMP A2015 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 24 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 5,00" (127,00mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Culoare
Roșu
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
5,00" (127,00mm)
Culoare alternativă
5" PRE-CRIMP A2015 BLACK
În stoc: 0
5" PRE-CRIMP A2015 BLUE
În stoc: 0
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
5" PRE-CRIMP A2015 GREEN
5" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2015 RED
3" PRE-CRIMP A2015 RED
În stoc: 500
4" PRE-CRIMP A2015 RED
6" PRE-CRIMP A2015 RED
În stoc: 719
8" PRE-CRIMP A2015 RED