ZFRSC-42-S+
Numărul produsului DigiKey
3157-ZFRSC-42-S+-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZFRSC-42-S+
Descriere
2 WAYS RESISTIVE PS, DC 4200 MHZ
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Divizor putere RF 0 Hz ~ 4.2 GHz Izolație (tipic) 7dB, 5° dezechilibru (max.) Modul, Conectori SMA
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Frecvență
0 Hz ~ 4.2 GHz
Producător
Mini-Circuits
Specificații
Izolație (tipic) 7dB, 5° dezechilibru (max.)
Ambalaj
Pungă
Mărime/Dimensiune
1,250" L x 1,250" l x 0,780" Î (31,75mm x 31,75mm x 19,81mm)