ZASWA2-50DR-FA+
Numărul produsului DigiKey
3157-ZASWA2-50DR-FA+-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZASWA2-50DR-FA+
Descriere
ABSORPTIVE SPDT, SSS, DC -50 GHZ
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI comutator RF Celular, ISM, WCDMA, WiMAX SPDT 50Ohm –
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Frecvență de testare
5GHz
Producător
Mini-Circuits
P1dB
23dBm
Ambalaj
Tavă
IIP3
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip RF
Celular, ISM, WCDMA, WiMAX
Impedanță
50Ohm
Topologie
Absorbant
Tensiune - Alimentare
-5V, 5V
Circuit
SPDT
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Interval de frecvență
0Hz – 5GHz