M3SWA-2-50DRA+
Numărul produsului DigiKey
3157-M3SWA-2-50DRA+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-M3SWA-2-50DRA+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-M3SWA-2-50DRA+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
M3SWA-2-50DRA+
Descriere
SPDT, SMT SSS, 500-4500 MHZ, 50
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI comutator RF De uz universal SPDT 50Ohm 8-DFN (3,25x3,25)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Frecvență de testare
4,5GHz
Producător
Mini-Circuits
P1dB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
IIP3
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Blocat la c.c.
Tip RF
De uz universal
Impedanță
50Ohm
Topologie
Absorbant
Tensiune - Alimentare
3V – 5V
Circuit
SPDT
Temperatură de funcționare
-55°C – 100°C
Interval de frecvență
10MHz – 4,5GHz