LFCN-5000D+
Numărul produsului DigiKey
3157-LFCN-5000D+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-LFCN-5000D+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-LFCN-5000D+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LFCN-5000D+
Descriere
CER FILTER 5.58GHZ LOW PASS
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5,58GHz Trece-jos Filtru ceramic 50Ohm 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Pierdere la inserare
1dB
Producător
Mini-Circuits
Tip filtru
Trece-jos
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Frecvență
5,58GHz
Înălțime (Max)
0,037" (0,94mm)
Impedanță
50Ohm