LFCN-2250+
Numărul produsului DigiKey
3157-LFCN-2250+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-LFCN-2250+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-LFCN-2250+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LFCN-2250+
Descriere
CER FILTER 2.25GHZ LOW PASS
Descriere detaliată
2,25GHz Trece-jos Filtru ceramic 50Ohm 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Pierdere la inserare
1,2dB
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Frecvență
2,25GHz
Înălțime (Max)
0,037" (0,94mm)
Impedanță
50Ohm