LDPQ-550-252+
Numărul produsului DigiKey
3157-LDPQ-550-252+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
LDPQ-550-252+
Descriere
DIPLEXER, DC-500/1300-2500 MHZ
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diplexor RF Diplexor 0Hz – 550MHz / 1,3GHz – 2,5GHz 8-SMD, Fără derivație
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Atenuare bandă ridicată (min/max dB)
Producător
Mini-Circuits
Pierdere la retur (Bandă joasă/bandă ridicată)
19,0dB/16,0dB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tip
Diplexor
Tip montare
Montare pe suprafață
Benzi de frecvență (Scăzută/ridicată)
0Hz – 550MHz / 1,3GHz – 2,5GHz