HFCW-5000+
Numărul produsului DigiKey
3157-HFCW-5000+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-HFCW-5000+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-HFCW-5000+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HFCW-5000+
Descriere
CER FILTER 5GHZ HIGH PASS
Descriere detaliată
5GHz (decuplare) Trece-sus Filtru ceramic 14.5 GHz 50Ohm 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 6
Pierdere la inserare
1,4dB
Pachet/cutie
0603 (1608 metric), Placă pentru PC 6
Frecvență
5GHz (decuplare)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță
50Ohm
Înălțime (Max)
0,024" (0,61mm)
Lățime de bandă
14.5 GHz