HFCN-3500+
Numărul produsului DigiKey
3157-HFCN-3500+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-HFCN-3500+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-HFCN-3500+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HFCN-3500+
Descriere
CER FILTER 6.85GHZ HIGH PASS
Descriere detaliată
Centru 6,85GHz Trece-sus Filtru ceramic 5.9 GHz 50Ohm 6-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HFCN-3500+ Modele
Atributele produsului
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Frecvență
Centru 6,85GHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță
50Ohm
Înălțime (Max)
0,042" (1,07mm)
Lățime de bandă
5.9 GHz