HFCN-1500+
Numărul produsului DigiKey
3157-HFCN-1500+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-HFCN-1500+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-HFCN-1500+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HFCN-1500+
Descriere
CER FILTER 3.55GHZ HIGH PASS
Descriere detaliată
Centru 3,55GHz Trece-sus Filtru ceramic 3.9 GHz 50Ohm 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HFCN-1500+ Modele
Atributele produsului
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Centru 3,55GHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță
50Ohm
Înălțime (Max)
0,037" (0,94mm)
Lățime de bandă
3.9 GHz