HFCG-2200+
Numărul produsului DigiKey
3157-HFCG-2200+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-HFCG-2200+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-HFCG-2200+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HFCG-2200+
Descriere
CER FILTER 8.2GHZ HIGH PASS
Descriere detaliată
Centru 8,2GHz Frecvență Trece-sus Filtru RF (radio-frecvență) Lățime de bandă 0,8dB 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 6
Categorie
Tip filtru
Trece-sus
Pierdere la inserare
0,8dB
Serie
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Placă pentru PC 6
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Frecvență
Centru 8,2GHz
Înălțime (Max)
0,046" (1,18mm)