CSBP-A940+
Numărul produsului DigiKey
3157-CSBP-A940+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-CSBP-A940+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-CSBP-A940+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSBP-A940+
Descriere
RF FILTER BAND PASS 940MHZ 16SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Centru 940MHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) 120MHz Lățime de bandă 2dB 16-SMD, Fără derivație
Categorie
Tip filtru
Trecere bandă
Producător
Mini-Circuits
Pulsație
Serie
Pierdere la inserare
2dB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
16-SMD, Fără derivație
Frecvență
Centru 940MHz
Mărime/Dimensiune
1,040" L x 0,550" l (26,42mm x 13,97mm)
Lățime de bandă
120MHz
Înălțime (Max)
0,225" (5,72mm)