BFCN-3115+
Numărul produsului DigiKey
3157-BFCN-3115+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-BFCN-3115+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-BFCN-3115+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BFCN-3115+
Descriere
CER FILTER 3.115GHZ BAND PASS
Descriere detaliată
Centru 3,115GHz Trecere bandă Filtru ceramic 850 MHz 50Ohm 4-SMD, Fără derivație
Pierdere la inserare
3dB
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Centru 3,115GHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță
50Ohm
Înălțime (Max)
0,037" (0,94mm)
Lățime de bandă
850 MHz