BFCN-2491+
Numărul produsului DigiKey
3157-BFCN-2491+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-BFCN-2491+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-BFCN-2491+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BFCN-2491+
Descriere
CER FILTER 2.491GHZ BAND PASS
Descriere detaliată
Centru 2,491GHz Trecere bandă Filtru ceramic 1.24 GHz 50Ohm 1206 (3216 metric), Placă pentru PC 4
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BFCN-2491+ Modele
Atributele produsului
Pierdere la inserare
3dB
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Placă pentru PC 4
Frecvență
Centru 2,491GHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță
50Ohm
Înălțime (Max)
0,055" (1,40mm)
Lățime de bandă
1.24 GHz