BFCN-1262+
Numărul produsului DigiKey
3157-BFCN-1262+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-BFCN-1262+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-BFCN-1262+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BFCN-1262+
Descriere
CER FILTER 12.6GHZ BAND PASS
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Centru 12,6GHz Trecere bandă Filtru ceramic 1.1 GHz 50Ohm 4-SMD, Fără derivație
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pierdere la inserare
7dB
Producător
Mini-Circuits
Tip filtru
Trecere bandă
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Centru 12,6GHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță
50Ohm
Înălțime (Max)
0,041" (1,04mm)
Lățime de bandă
1.1 GHz