TC1055-3.3VCT713
Numărul produsului DigiKey
TC10553.3VCT713TR-ND - Bandă și mosor (TR)
TC10553.3VCT713CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TC10553.3VCT713DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TC1055-3.3VCT713
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TC1055-3.3VCT713 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
80 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
6,5V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,25V la 100mA