SST26VF064BT-104I/SM
Numărul produsului DigiKey
SST26VF064BT-104I/SMTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SST26VF064BT-104I/SMCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SST26VF064BT-104I/SMDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SST26VF064BT-104I/SM
Descriere
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 64Mbit SPI – I/O Quad 104 MHz 8-SOIJ
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SST26VF064BT-104I/SM Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Organizare memorie
8M x 8
Frecvență ceas
104 MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)