SST26VF064B-104I/SO
Numărul produsului DigiKey
SST26VF064B-104I/SO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SST26VF064B-104I/SO
Descriere
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 16SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
38 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 64Mbit SPI – I/O Quad 104 MHz 16-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SST26VF064B-104I/SO Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Organizare memorie
8M x 8
Frecvență ceas
104 MHz
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)