SST26VF064B-104I/MN
Numărul produsului DigiKey
SST26VF064B-104I/MN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SST26VF064B-104I/MN
Descriere
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8WDFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 64Mbit SPI – I/O Quad 104 MHz 8-WDFN (6x8)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SST26VF064B-104I/MN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Organizare memorie
8M x 8
Frecvență ceas
104 MHz
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)