SST26VF032B-104V/SM
Numărul produsului DigiKey
SST26VF032B-104V/SM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SST26VF032B-104V/SM
Descriere
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 32Mbit SPI – I/O Quad 104 MHz 8-SOIJ
Categorie
Organizare memorie
4M x 8
Frecvență ceas
104 MHz
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)