SST25VF080B-50-4I-S2AE
Numărul produsului DigiKey
SST25VF080B-50-4I-S2AE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SST25VF080B-50-4I-S2AE
Descriere
IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 8Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Modele EDA/CAD
SST25VF080B-50-4I-S2AE Modele
Organizare memorie
1M x 8
Frecvență ceas
50 MHz
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)