SST25VF080B-50-4C-PAE
Numărul produsului DigiKey
SST25VF080B-50-4C-PAE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SST25VF080B-50-4C-PAE
Descriere
IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8DIP
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 8Mbit SPI 50 MHz 8-PDIP
Modele EDA/CAD
SST25VF080B-50-4C-PAE Modele
Organizare memorie
1M x 8
Frecvență ceas
50 MHz
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (TA)