SST25VF040B-50-4I-SAE-T
Numărul produsului DigiKey
SST25VF040B-50-4I-SAE-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SST25VF040B-50-4I-SAE-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SST25VF040B-50-4I-SAE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SST25VF040B-50-4I-SAE-T
Descriere
IC FLASH 4MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 4Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Modele EDA/CAD
SST25VF040B-50-4I-SAE-T Modele
Organizare memorie
512K x 8
Frecvență ceas
50 MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)