SST25VF020-20-4C-SAE
Numărul produsului DigiKey
SST25VF020-20-4C-SAE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SST25VF020-20-4C-SAE
Descriere
IC FLASH 2MBIT SPI 20MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 2Mbit SPI 20 MHz 8-SOIC
Modele EDA/CAD
SST25VF020-20-4C-SAE Modele
Organizare memorie
256K x 8
Frecvență ceas
20 MHz
Ambalaj
Tub
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
20µs
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (TA)