SST25VF016B-50-4C-S2AF
Numărul produsului DigiKey
SST25VF016B-50-4C-S2AF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SST25VF016B-50-4C-S2AF
Descriere
IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 16Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Modele EDA/CAD
SST25VF016B-50-4C-S2AF Modele
Organizare memorie
2M x 8
Frecvență ceas
50 MHz
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (TA)