SST25VF016B-50-4C-QAF
Numărul produsului DigiKey
SST25VF016B-50-4C-QAF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SST25VF016B-50-4C-QAF
Descriere
IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8WSON
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 16Mbit SPI 50 MHz 8-WSON (6x5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SST25VF016B-50-4C-QAF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Organizare memorie
2M x 8
Prod.
Interfață memorie
SPI
Serie
Frecvență ceas
50 MHz
Ambalaj
Tub
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
10µs
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (TA)