SMBJ28AE3/TR13 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 3.619
Fișă de date
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
În stoc: 500
45,4V Clemă 13,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
SMBJ28AE3/TR13
Numărul produsului DigiKey
SMBJ28AE3/TR13-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ28AE3/TR13
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Aplicații
De uz universal
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
13,2A