RN4871-I/RM130
Numărul produsului DigiKey
RN4871-I/RM130-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RN4871-I/RM130
Descriere
RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Bluetooth Bluetooth v5.0 Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Cip Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RN4871-I/RM130 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfețe în serie
I2C, AIO, PIO, PWM, SPI, UART
Prod.
Tip antenă
Integrat, Cip
Ambalaj
Tavă
IC/piesă utilizată
RN4871
Stare piesă
Activ
Dimensiune program
256kB Flash, 32kB ROM, 24kB SRAM
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
1,9V – 3,6V
Familie/Standard RF
Bluetooth
Curent - Recepție
13mA
Protocol
Curent - Transmisie
13mA
Modulație
GFSK
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C