PIC32MX795F512HT-80I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC32MX795F512HT-80I/PTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC32MX795F512HT-80I/PTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC32MX795F512HT-80I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC32MX795F512HT-80I/PT
Descriere
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX CI microcontroler 32bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC32MX795F512HT-80I/PT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
128K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 16x10b
Procesor
MIPS32® M4K™
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
80MHz