PIC32MX440F128L-80I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC32MX440F128L-80I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC32MX440F128L-80I/PT
Descriere
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX CI microcontroler 32bit 80MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC32MX440F128L-80I/PT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
32K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 16x10b
Procesor
MIPS32® M4K™
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
80MHz