PIC32MX170F256B-50I/SO
Numărul produsului DigiKey
PIC32MX170F256B-50I/SO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC32MX170F256B-50I/SO
Descriere
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX CI microcontroler 32bit 50MHz 256kB (256K x 8) FLASH 28-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC32MX170F256B-50I/SO Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
64K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 10x10b
Procesor
MIPS32® M4K™
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
50MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, DMA, I2S, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)