PIC32MM0256GPM064T-I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC32MM0256GPM064T-I/PTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC32MM0256GPM064T-I/PTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC32MM0256GPM064T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC32MM0256GPM064T-I/PT
Descriere
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM CI microcontroler 32bit 25MHz 256kB (256K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC32MM0256GPM064T-I/PT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
32K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 20x10/12b
Procesor
MIPS32® microAptiv™
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
25MHz