PIC32MM0064GPM064T-I/PT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PIC32MM0064GPM064T-I/PT |
Descriere | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP |
Termen de livrare standard al producătorului | 30 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM CI microcontroler 32bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10) |
Prod. | Tip memorie program FLASH |
Serie | Dimensiune EEPROM – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Dimensiune RAM 16K x 8 |
Stare piesă Activ | Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd) 2V – 3,6V |
Programabil la DigiKey Neverificat | Convertoare de date A/D 20x10/12b |
Procesor MIPS32® microAptiv™ | Tip oscilator Intern |
Dimensiune nucleu 32bit | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Viteză 25MHz | Tip montare Montare pe suprafață |