PIC32CM5164LE00048T-I/Y8X poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
ARM® Cortex®-M23 PIC® 32CM LE CI microcontroler 32bit 48MHz 512KB (512K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
PIC32CM5164LE00048T-I/Y8X
Numărul produsului DigiKey
150-PIC32CM5164LE00048T-I/Y8XTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC32CM5164LE00048T-I/Y8X
Descriere
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M23 null CI microcontroler 32bit 48MHz 512KB (512K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Dimensiune EEPROM
8K x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Dimensiune RAM
64K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,62V – 3,63V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
48MHz