PIC32CM5164LE00048T-I/U5B
Numărul produsului DigiKey
150-PIC32CM5164LE00048T-I/U5BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-PIC32CM5164LE00048T-I/U5BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-PIC32CM5164LE00048T-I/U5BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC32CM5164LE00048T-I/U5B
Descriere
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M23 null CI microcontroler 32bit 48MHz 512KB (512K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC32CM5164LE00048T-I/U5B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Dimensiune EEPROM
8K x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
64K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,62V – 3,63V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
48MHz