PIC32CM2532LS00048T-I/U5B | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PIC32CM2532LS00048T-I/U5B |
Descriere | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48VQFN |
Termen de livrare standard al producătorului | 26 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | ARM® Cortex®-M23 null CI microcontroler 32bit 48MHz 512KB (256K x 16) FLASH 48-VQFN (7x7) |
Prod. | Tip memorie program FLASH |
Serie | Dimensiune EEPROM 16K x 8 |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Dimensiune RAM 32K x 8 |
Stare piesă Activ | Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd) 1,62V – 3,63V |
Programabil la DigiKey Neverificat | Convertoare de date A/D 14x12b; D/A 2x12b |
Procesor ARM® Cortex®-M23 | Tip oscilator Intern |
Dimensiune nucleu 32bit | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Viteză 48MHz | Tip montare Montare pe suprafață, Flanc umectabil |