PIC32CM2532LE00048-I/Y8X
Numărul produsului DigiKey
150-PIC32CM2532LE00048-I/Y8X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC32CM2532LE00048-I/Y8X
Descriere
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M23 null CI microcontroler 32bit 48MHz 256kB (256K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC32CM2532LE00048-I/Y8X Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Dimensiune EEPROM
16K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
32K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,62V – 3,63V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
48MHz