PIC32CM2532LE00048-I/U5B
Numărul produsului DigiKey
150-PIC32CM2532LE00048-I/U5B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC32CM2532LE00048-I/U5B
Descriere
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M23 null CI microcontroler 32bit 48MHz 512KB (256K x 16) FLASH 48-VQFN (7x7)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC32CM2532LE00048-I/U5B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
16K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
32K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,62V – 3,63V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Procesor
ARM® Cortex®-M23
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
48MHz