PIC24FV16KA302-I/SO
Numărul produsului DigiKey
PIC24FV16KA302-I/SO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FV16KA302-I/SO
Descriere
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 16Kb (5,5K x 24) FLASH 28-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC24FV16KA302-I/SO Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 13x12b
Tip oscilator
Intern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, HLVD, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)