PIC24FJ64GP202T-I/SS
Numărul produsului DigiKey
150-PIC24FJ64GP202T-I/SSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-PIC24FJ64GP202T-I/SSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-PIC24FJ64GP202T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ64GP202T-I/SS
Descriere
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-SSOP
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 10x12b SAR
Tip oscilator
Extern, Intern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, DMA, HLVD, I2S, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)