PIC24FJ64GA004-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC24FJ64GA004-I/ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ64GA004-I/ML
Descriere
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 44-QFN (8x8)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC24FJ64GA004-I/ML Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
8K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 13x10b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
16bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz