PIC24FJ64GA002-E/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC24FJ64GA002-E/ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ64GA002-E/ML
Descriere
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC24FJ64GA002-E/ML Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 10x10b
Tip oscilator
Intern
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
32MHz